Våra tjänster
(Lietuvių) Skandinaviško tipo žemių stogai

(Lietuvių) Tradicinis skandinaviško stiliaus žaliasis stogas, įdomi ir ekologiška alternavyta. Stogo želdiniai prailgina stogo dangos eksploatavimo laiką: substratas ir augalai apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, temperatūrų svyravimo, tarnauja kaip triukšmo barjeras, stogo augalai ir substratas sugeria dalį lietaus kritulių.

(Lietuvių) Nendrinių stogų atnaujinimas

(Lietuvių) Kartas nuo karto nedrinį stogą reikia nuvalyti, taip atsinaujina spalva, techniškai patikrinamas visas stogas, sutvarkomos gyvūnėlių bei paukščių padarytos duobės. Taip pat galima nupurkšti, kad nebūtų žalėsių.

(Lietuvių) Nendriniai stogai

(Lietuvių) Išskirtinės išvaizdos stogas ekologiškas ir patvarus. Nendriniai stogai yra itin stori – nendrių danga sudaro iki 30 centimetrų. Dėl to stogas turi puikias izoliacines savybes šilumos ir garso atžvilgiu. Po tokiu stogu žiemą bus šilta, o vasarą vėsu. Dėl daugybės tarpelių nendrių viduryje pagerėja ne tik šiluminė izoliacija, bet ir akustinės savybės – į pastato vidų praleidžia daug mažiau aplinkos garsų.

(Lietuvių) Bendrastatybiniai darbai.

(Lietuvių) Rąstinių, karkasinių namų surinkimas. Lauko ir vidaus apdaila. Stogo konstrukcijų montavimas. Stogų dangų keitimas.
Terasų montavimas.

(Lietuvių) Pavėsinės

(Lietuvių) Statome originalias pavėsines

(Lietuvių) Maumedžio stogai

(Lietuvių) Sibiro maumedžio čerpių stogai ilgaamžiai bei išskirtiniai. Išdžiuvęs maumedis tampa atsparus puvimui ir nebijo vandens poveikio, puikus pasirinkimas natūralumo gerbėjams

adress
Svirplionų 15, Neprėkštos km. Kaišiadorių raj.
telefon
+37068250157
e-post
eekostogai@gmail.com